سفارش تبلیغ
اخبار جدید
اخبار جدید

رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی

سوئیت آپارتمان نصیری مشهدسوئیت آپارتمان نصیری مشهد

سوئیت آپارتمان نصیریدر سال 1393 تاسیس گردید که با نام سوئیت آپارتمان قصر نوین فعالیت می کرد. این مهمانپذیر در تابستان 1397 به طور کامل بازسازی گردید و به سوئیت آپارتمان نصیری تغییر نام یافت. سوئیت آپارتمان نصیری با امکانات رفاهی و کیفیت مطلوب و قابل قبول از جمله سوئیت آپارتمان های ارزان قیمت در مشهد مقدس می باشد که در فاصله نزدیک از حرم مطهر امام رضا (ع) قرار دارد. این سوئیت آپارتمان دارای 19 واحد شامل سوئیت های 2 تخت، 3 تخت، 4 تخت و آپارتمان 5 تخت و 6 تخت با ظرفیت کل 64 نفر می باشد.
سوئیت آپارتمان نصیری فاقد رستوران می باشد.
ورودی مهمانپذیر نصیری دارای 20 عدد پله می باشد که بعد از آن وارد لابی خواهید شد و لازم به ذکر است این سوئیت آپارتمان در یک طبقه واقع شده است.

مهمانپذیر نصیری دارای دو فاز می باشد که فاز 1 نوسازی شده و دارای سرویس بهداشتی ایرانی است و فاز 2 کاملا بازسازی شده است و سرویس بهداشتی فرنگی دارد و سرویس ایرانی ندارد. 

قانون خردسال : هزینه اقامت برای کودکان زیر 3 سال رایگان و 3 تا 6 سال در صورت عدم استفاده از سرویس نیم بها و 6 سال به بالا نفر اضافه محاسبه می شود.

فاصله تا حرم: 10 دقیقه پیاده

آدرس:
حاشیه خیابان امام رضا - بین امام رضا 9 و 11


امکانات سوئیت ها: تلویزیون LED، کولرگازی، پکیج، کفپوش سرامیک و فرش، یخچال، توالت ایرانی در بعضی اتاقها و توالت فرنگی در بعضی اتاق ها، حمام

برای رزرو سوئیت آپارتمان نصیری مشهد اینجا کلیک کنید


سوئیت آپارتمان نصیری مشهد

سوئیت آپارتمان نصیری مشهد

آپارتمان نصیری مشهد